Zobacz również

Powiązane wpisy

Escape room Warszawa – kreatywna zabawa dla wszystkich

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Escape room Warszawa to ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Tego typu rozrywka zyskuje coraz szersze grono sympatyków, nie tylko w Polsce. Jest to opcja dla każdego, kto lubi przygody i kto chętnie wytęża swój mózg.
Escape room Warszawa to profesjonalnie przygotowany pokój zagadek. Celem jest oczywiście, jak nazwa na to wskazuje – opuszczenie pomieszczenia w określonym czasie. Na znalezienie kodu, który umożliwi otwarcie zamkniętych drzwi składa się szereg licznych, misternie skonstruowanych łamigłówek. Nie obejdzie się tu więc bez umiejętności kojarzenia faktów oraz logicznego myślenia. Ekipy zamknięte w pokoju mająco dyspozycji jedynie siebie nawzajem oraz wszystkie elementy pomieszczenia. Nie wolni im korzystać z telefonów.

Escape room Warszawa – co przygotowaliśmy?

Escape room Warszawa to z wielką precyzją stworzone miejsce ucieczki. Pokoje są wyposażone w liczne rekwizyty, z których uczestnicy mogą oczywiście korzystać w celu odnalezienia wyjścia. Przed wejściem do zamkniętego pokoju, każda ekipa otrzymuje na kartce scenariusz, który jasno określa dlaczego jesteśmy zamknięci.
Escape room Warszawa to podział na poziomy zaawansowania. Przygotowaliśmy scenariusze specjalnie dla tych, którzy dopiero wkraczają w tajemniczy świat escape roomów. Mamy także miejsca ucieczki dla zaawansowanych i wprawionych graczy. Każdy scenariusz ma ciekawą fabułę oraz atrakcyjne, wymagające myślenia łamigłówki.
Escape room Warszawa to zabawa dla każdego. Równie chętnie swoich sił sprawdzają dorośli, jak i młodzież i starsze dzieci. Do zamkniętego pokoju wchodzi się ekipami, maksymalnie 5-osobowymi. Czas na opuszczenie pokoju jest zawsze taki sam. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminu. Zbierz już dziś swoją ekipę uciekinierów i przyjdź spróbować się z zamkniętego pomieszczenia. Escape room tonie tylko świetna zabawa, ale także trening logicznego myślenia oraz kształtowanie umiejętności współpracy i dokładności działania.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy